Ones Again Riders ry 23.9.2012
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin lähtölista 23.9.2012 lk. 7:28:
Luokka 1 - Koulu HELPPO C:1 2000, avoin kaikille
Luokka 2 - Koulu Helppo B / K.N. - SPECIAL 2009, avoin kaikille
Luokka 3 - Koulu Helppo A:10 2011, avoin kaikille
Luokka 4 - Koulu Helppo A:0 2009, avoin kaikille

Luokka 1 - Koulu HELPPO C:1 2000, avoin kaikille Alustava
10 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Tanja Alaraatikka
Kilpailunjohtaja: Kirsi Oksanen
Tuomari H: Tiina Kajanus
Tuomari C: Tanja Alaraatikka
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSukuHevosnro
1Tiina KomulainenPasadena
11:00Komulainen TiinaRessu Roikale - Siruluonto16
2Anna LappalainenTarrantella
  Steinbeck - Hubertus22
3Ulla StenroosCampbells Capuleti
 Gavare GunaCattio - Grafologs4
4Salla-Mari TuorilainenSmiling Paso Doble
 Palmu MariBelmont Park xx Sts - Lombard21
5Hanne PesonenNiittykorven Topi
 Kaukiainen HilkkaHilto - Uskon-Toivo13
6Paavo HuttunenEstefan La
11:35Laajan TalliEsteban xx - Adlantus As8
7Minna IkonenAldato Furioso I-6 Femina
 Hod-Mezögadza Rt.Aldato Furioso-182 - 1294 Aldato-94 (vii.2
8Riina VäisänenEllilän Aida 563 NF
 Klemola AnneKotimäen Menuett My - Ekeholms Bacardi 6 N7
9Emmi PylkkönenZoke
 Kalmus ToomasDalton - Dalton26
10Saara TuorilainenVienna
 Hanssen Hans-JuergenDiscovery x - Seiron24
 
ylös

Luokka 2 - Koulu Helppo B / K.N. - SPECIAL 2009, avoin kaikille Alustava
14 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Tanja Alaraatikka
Kilpailunjohtaja: Kirsi Oksanen
Tuomari H: Tiina Kajanus
Tuomari C: Tanja Alaraatikka
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSukuHevosnro
1Paavo HuttunenEbony Angel
12:30Mueller AnnegretEarl - Amarillo6
2Minna IkonenAldato Furioso I-6 Femina
 Hod-Mezögadza Rt.Aldato Furioso-182 - 1294 Aldato-94 (vii.2
3Emmi NiskanenPaganini III
 A/S Agrofirma TervetePedro - Gershwin15
4Leena IivarinenTeräs-Suikku
 Tieaho VeikkoSuikku - P.T. Ritari23
5Paavo HuttunenAgrarius
 Rihards StumbursAudi Quattro - Disko1
6Sanna PeltolaProzaik
13:05Krzysztof PalyskaQuito Mb - Ogar17
7Emmi PylkkönenZoke
 Kalmus ToomasDalton - Dalton26
8Riina VäisänenEllilän Aida 563 NF
 Klemola AnneKotimäen Menuett My - Ekeholms Bacardi 6 N7
9Paavo HuttunenDimarko
 A/S Agrofirma TerveteDonnerbube II - Alamo5
10Varpu AsukasRopin Velmu
 Kuuskoski MattiPulun-Poika - Ruutu-Poika20
11Elina AnttikoskiRevanss
13:40Velicko InaSalana-Radiants - Vagners19
12Mari PenttinenVälipihan Elwis
 Penttinen HeidiFalcon Se ox Sts - Ardnasillagh O'Flahe25
13Ulla StenroosCampbells Capuleti
 Gavare GunaCattio - Grafologs4
14Paavo HuttunenJaspis
 Ul Nad LynaKlejnot - Magnez xx11
 
ylös

Luokka 3 - Koulu Helppo A:10 2011, avoin kaikille Alustava
8 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Tanja Alaraatikka
Kilpailunjohtaja: Kirsi Oksanen
Tuomari H: Tiina Kajanus
Tuomari C: Tanja Alaraatikka
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSukuHevosnro
1Paavo HuttunenJaspis
14:30Ul Nad LynaKlejnot - Magnez xx11
2Jennika HolopainenOswald
 Kothes FriedhemBeltain - Simply Great14
3Tarja LehtoRamzes III
 Vilu PiiaRamanov 106 - Osman xx18
4Paavo HuttunenAgrarius
14:54Rihards StumbursAudi Quattro - Disko1
5Veera PeltokangasLucky-Girl
 Martinsone TatjanaLegato - Gvidons12
6Elina AnttikoskiRevanss
 Velicko InaSalana-Radiants - Vagners19
7Jennika HolopainenGilroy
15:18Lidström PiaQuite Easy - Stanford Swe 8910
8Paavo HuttunenFeril
 Michelsen PeterFrenchman - Don Juan9
 
ylös

Luokka 4 - Koulu Helppo A:0 2009, avoin kaikille Alustava
5 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Tanja Alaraatikka
Kilpailunjohtaja: Kirsi Oksanen
Tuomari H: Tiina Kajanus
Tuomari C: Tanja Alaraatikka
 
LähtönroRatsastajaHevonen
LähtöaikaKasvattajaSukuHevosnro
1Paavo HuttunenFeril
16:00Michelsen PeterFrenchman - Don Juan9
2Jennika HolopainenGilroy
 Lidström PiaQuite Easy - Stanford Swe 8910
3Sanna PeltolaProzaik
 Krzysztof PalyskaQuito Mb - Ogar17
4Tarja LehtoRamzes III
16:27Vilu PiiaRamanov 106 - Osman xx18
5Paavo HuttunenBetina Beakley
 M. Ansamaa OyQuite Easy - Maraton3
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport