Ones Again Riders ry 7.10.2012
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 7.10.2012 lk. 19:32
Luokka 1 - Este 80 cm arv. 367.1(A2/A2) avoin kaikille (9+9+2) Kategoria 2 + H
Luokka 2 - Este 90 cm arv. 367.1 (A2/A2) avoin kaikille (9+9+2) Kategoria 2 + H
Luokka 3 - Este 100 cm arv. A.2.0 avoin kaikille (9+9+2)
Luokka 4 - Este 110 cm arv 367.1.(A2/A2) avoin kaikille (9+9+2)
Luokka 5 - Este 120 cm arv. A.2.0 avoin kaikille (9+9+2) (70,60,50,40,30,20

Luokka 1 - Este 80 cm arv. 367.1(A2/A2) avoin kaikille (9+9+2) Kategoria 2 + H Alustava
11 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu
Palkinnot
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 KasvattajaSukuVirheAikaVirheAika
1Saara PyykkönenCorinessa K40,00   
 Kolehmainen LilliKansas Nld 86 - Domplatz 68071,13039,34
2Susanna KurkinenPrince Of The Night30,00   
 Huusko-Korhonen PäiviEkeholms Bacardi 6 N - Priory Polish 3 NF062,44041,69
3Salla-Mari TuorilainenSmiling Paso Doble20,00   
 Palmu MariBelmont Park xx Sts - Lombard070,90044,50
 
4Anna LappalainenTarrantella   
  Steinbeck - Hubertus073,22052,34
5Mimosa PeltokangasRosendorn   
 Höll EckartRosenkönig - Florestan I072,03053,06
6Elisa VaakanainenGrande Fleur   
 Schubert SiegfriedGrand Cru - Grossfuerst074,97053,32
7Natalia PeltokangasGremlin Of Houston   
 Jukka Päivi & Keso KatariinaMoondelight Idefix 6 - Bengad Golygus078,31057,15
8Jennika HolopainenOswald   
 Kothes FriedhemBeltain - Simply Great077,25063,90
9Natalia PeltokangasLotte V   
  Tuntematon Ori067,78851,10
10Riina VäisänenEllilän Aida 563 NF   
 Klemola AnneKotimäen Menuett My - Ekeholms Bacardi 6 N482,40  
11Salla-Mari TuorilainenVienna   
 Hanssen Hans-JuergenDiscovery x - SeironUte.   
 
ylös

Luokka 2 - Este 90 cm arv. 367.1 (A2/A2) avoin kaikille (9+9+2) Kategoria 2 + H Alustava
16 ilmoittautuminen, 16 lähtöä, 4 Sijoittuu
Palkinnot
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 KasvattajaSukuVirheAikaVirheAika
1Elina LuikkuZandor III40,00   
 Nijssen P.Rhodium - Burggraaf081,66040,90
2Natalia PeltokangasLotte V30,00   
  Tuntematon Ori079,41048,09
3Paavo HuttunenEbony Angel20,00   
 Mueller AnnegretEarl - Amarillo099,53056,59
4Paavo HuttunenOne Wish20,00   
 Tooma Tall OOrly Chin de Muze - Kingston II095,28056,65
 
5Riina VäisänenEllilän Aida 563 NF   
 Klemola AnneKotimäen Menuett My - Ekeholms Bacardi 6 N072,53454,50
6Veera PeltokangasMr Candyman   
 Meerheimb H.W.Freiherr vonCanto - Corofino I088,54461,68
7Saara PyykkönenCorinessa K   
 Kolehmainen LilliKansas Nld 86 - Domplatz 68465,94  
8Susanna KurkinenPrince Of The Night   
 Huusko-Korhonen PäiviEkeholms Bacardi 6 N - Priory Polish 3 NF473,31  
9Salla-Mari TuorilainenSmiling Paso Doble   
 Palmu MariBelmont Park xx Sts - Lombard476,28  
10Anna LappalainenTarrantella   
  Steinbeck - Hubertus476,84  
11Varpu AsukasRopin Velmu   
 Kuuskoski MattiPulun-Poika - Ruutu-Poika483,85  
12Elisa VaakanainenGrande Fleur   
 Schubert SiegfriedGrand Cru - Grossfuerst894,84  
13Jennika HolopainenOswald   
 Kothes FriedhemBeltain - Simply Great8108,84  
14Mimosa PeltokangasRosendorn   
 Höll EckartRosenkönig - Florestan I1293,44  
15Salla-Mari TuorilainenVienna   
 Hanssen Hans-JuergenDiscovery x - SeironUte.   
15Karim VäänänenStaar   
 Saarm FreddyStart xx - HarmonUtg.   
 
ylös

Luokka 3 - Este 100 cm arv. A.2.0 avoin kaikille (9+9+2) Alustava
15 ilmoittautuminen, 15 lähtöä, 4 Sijoittuu
Palkinnot
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Emma-Lotta KokkoMigla50,00  
  Tuntematon Ori055,16
2Veera PeltokangasLucky-Girl40,00  
 Martinsone TatjanaLegato - Gvidons056,35
3Paavo HuttunenAgrarius30,00  
 Rihards StumbursAudi Quattro - Disko065,00
4Veera PeltokangasMr Candyman20,00  
 Meerheimb H.W.Freiherr vonCanto - Corofino I068,06
 
5Paavo HuttunenDimarko  
 A/S Agrofirma TerveteDonnerbube II - Alamo071,72
6Miina SoiniFinlandia  
 Krzysztof PalyskaAlfaro - Favory448,78
7Emmi NiskanenPaganini III  
 A/S Agrofirma TervetePedro - Gershwin459,25
8Katja JussilaPavarotti  
 Nilsson EdvinLandlord - Bonaparte461,65
9Pauliina KostilainenCascade III Z  
 Mesotten LudoCalato - Indorado473,72
10Karim VäänänenStaar  
 Saarm FreddyStart xx - Harmon474,78
11Elina LuikkuZandor III  
 Nijssen P.Rhodium - Burggraaf476,87
12Paavo HuttunenOne Wish  
 Tooma Tall OOrly Chin de Muze - Kingston II4105,65
13Annaroosa SaartiPallas III  
 Vaan AldoPremial - Aston xx874,06
14Varpu AsukasRopin Velmu  
 Kuuskoski MattiPulun-Poika - Ruutu-Poika888,78
15Paavo HuttunenEbony Angel  
 Mueller AnnegretEarl - Amarillo1278,40
 
ylös

Luokka 4 - Este 110 cm arv 367.1.(A2/A2) avoin kaikille (9+9+2) Alustava
12 ilmoittautuminen, 12 lähtöä, 3 Sijoittuu
Palkinnot
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoVaihe IVaihe II
 KasvattajaSukuVirheAikaVirheAika
1Paavo HuttunenGilroy60,00   
 Lidström PiaQuite Easy - Stanford Swe 89089,47447,75
2Paavo HuttunenAgrarius50,00   
 Rihards StumbursAudi Quattro - Disko089,09451,88
3Paavo HuttunenDimarko40,00   
 A/S Agrofirma TerveteDonnerbube II - Alamo089,16469,44
 
4Miina SoiniFinlandia   
 Krzysztof PalyskaAlfaro - Favory085,82842,87
5Paavo HuttunenZimzalabim   
 Lindeman PiaRoyalist 101 - Zhban II088,69856,13
6Veera PeltokangasLucky-Girl   
 Martinsone TatjanaLegato - Gvidons480,00  
7Henna KettukangasLennox R   
 Martin RolfLancer III - Piano II482,10  
8Paavo HuttunenFeril   
 Michelsen PeterFrenchman - Don Juan488,35  
9Katja JussilaPavarotti   
 Nilsson EdvinLandlord - Bonaparte884,19  
10Annaroosa SaartiPallas III   
 Vaan AldoPremial - Aston xx1281,78  
11Emma-Lotta KokkoMigla   
  Tuntematon OriUte.   
11Emmi NiskanenPaganini III   
 A/S Agrofirma TervetePedro - GershwinUte.   
 
ylös

Luokka 5 - Este 120 cm arv. A.2.0 avoin kaikille (9+9+2) (70,60,50,40,30,20 Alustava
4 ilmoittautuminen, 4 lähtöä, 2 Sijoittuu
Palkinnot
 
SijaRatsastajaHevonenPalkintoEste
 KasvattajaSukuVirheAika
1Paavo HuttunenZimzalabim70,00  
 Lindeman PiaRoyalist 101 - Zhban II073,34
2Paavo HuttunenGilroy60,00  
 Lidström PiaQuite Easy - Stanford Swe 89474,16
 
3Paavo HuttunenFeril  
 Michelsen PeterFrenchman - Don Juan871,62
4Henna KettukangasLennox R  
 Martin RolfLancer III - Piano IIUte. 
 
ylös

Equipe - Datasystem för ridsport